ADA Power Sand izmantošana

4010

ADA Power Sand sastāv no lēnām atsvabināmajām organiskajām uzturvielām, kuras pārstrādājas ar baktērijām, kas dzīvo substrātā, un pēc tam patērējami ar akvāriju augiem caur sakņojumiem. Tāpat ADA Power Sand ir klāt ātri atbrīvojošās neorganiskas uzturvielas, kuras ir pieejamas akvāriju augiem uzreiz pēc palaišanas.
Taja pašā laikā, lēnām atsvabināmās organiskās uzturvielas sāk darboties tikai pēc neilga laika, pēc substrāta apdzīvināšanas ar baktēriju kolonijām. Ir apveltīts ar šiem diviem uzturvielu tipiem, ADA Power Sand dod barošanu akvārijiem ar augiem ilgstošā laika periodu.
ADA Power Sand sastāv no vulkāniskiem akmeņiem ar porainu virsmu. Baktērijas izmitina akmeņu poras un pārtiek ar organiskām uzturvielām, kuras no sākuma ir klāt ADA Power Sand. Kā sekas, tā ir stabila, pastāvīga barošana akvāriju augu sakņojumiem.
Organiskas uzturvielas, kuras tiek ietvertas ADA Power Sand ir barošana gan augiem, gan baktērijām. Baktēriju kolonijas atrodošies substrātā, pārstrādā zivju atliekas un barības atliekas. Tādējādi, barojošā pakrūte atbalstās teicamā stāvoklī ilgstošā laika straumē. Tie paši paši sabrukuma (pārstrādes) procesi notiek Dabu ekosistēmā. ADA Power Sand ir svarīga nozīme dabu akvārija ekosistēmas radīšanā.

Vēl viena papildus funkcija ir Aqua Soil substrāta sacietējuma (saguļas) novēršana.
Substrāts akvārijā, pastāvīgi tiek pakļauts ūdens spiedei. Ar laiku, zem pastāvīgas ūdens spiedes, ADA Aqua Soil granulas noārdās un attālums starp tiem samazinās, kas negatīvi teicas uz ūdens un uzturvielu cirkulācijas substrātā. Tādēļ substrāts, pārējā tāpat kā jebkāda cita grunts, neatkarīgi no viņa tipa, sāk ierūgt. Un kā sekas, tas negatīvi teicas uz akvāriju augu barošanas. Līdztekus ar to, pasliktinās akvāriju ūdens kopēja kvalitāte, uz fona baktēriju kopējas efektivitātes pazemināšanas.
Porains vulkānisks ADA Power Sand, ļauj akvāriju augu sakņojumiem, viegli iekļūt atstarpēs starp granulām, piešķirot tiem labu ūdenscaurlaidību, un tiem pašiem novēršot negatīvu iedarbību, kas ir izsaukta ar “saguļas” substrāta.

ADA Power Sandam ir trīs granulas izmēri – S, M или L. Katrs tips ir paredzēts noteiktam apjomam un akvārija tipam, atkarībā no ūdensstaba augstuma.

S — akvārijām līdz 40cm

M – akvārijām 40-60cm

L — akvārijām virs 60cm

 

Akvāriju augi rāda teicamu un ātru augšanu, izmantojot Aqua Soil – Amazonia substrāts. Bet bez ADA Power Sand, tas nebūs ilgi. Tādēļ, dotos produktus vajadzīgs izmantot kopīgi.
Akvārija palaišanas laikā, noliksiet ADA Power Sand, un pēc tam akurāti pieberiet Aqua Soil. Ja uz dotā etapa, jūs papildus pielietosiet piemetinājumus substrātam, tādi kā Bacter 100, Clear Super un Tourmaline BC, tad efekts no ADA Power Sand būs vēl labāks.
Bacter 100 – bagāts ar derīgām baktērijām, kuras atrodas aizmigušajā stāvoklī un sekmē baktēriju augšanu iekšpus substrāta
Clear Super – aktivētās ogles un organisku skābju maisījums, kurš sekmē derīgu baktēriju augšanu

Tourmaline BC — pulveris no Turmalīna (minerāls akmens) un bambusa ogles. Tourmaline BC – ir minerālu avots substrātam.

Šie mēslojumii jāpieber uz akvārija stiklu ar pirmo kārtu.

img_notes_1-300x213 img_notes_2-300x205